Loading…

Eskalon debati ‘live’ mes Bekë Berishës e Mefail Bajqinovcit: ‘Diktatura është më e keqe se hajnia’

  • 26/03/2020 | 20:19

Eskalon debati ‘live’ mes Bekë Berishës e Mefail Bajqinovcit: ‘Diktatura është më e keqe se hajnia’

Deputeti i AAK’së, Bekë Berisha dhe ai i VV’së Mefail Bajqinovci, në një debat direkt në RTK janë përplasur me njëri tjetrin, shkruan Gazeta Metro.


Derisa Bajqinovci i ka thënë Berishës se Qeveritë e kaluara kanë qenë hajdut dhe se e kanë zhvatur shtetin edhe ky i është kundërpërgjigjur.

“Diktatura është më e keqe se hajnia”, i ka thënë Berisha, Bajqinovcit.

Më tutje, ka eskaluar debati mes tyre të cilët nuk i kanë kursyer aspak akuzat.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë./gazetametro.net

 

"Diktatorë, hajna" – shpërthejnë në akuza ndaj njëri-tjetrit Bekë Berisha dhe Mefail Bajqinovci

"Diktatorë, hajna" – shpërthejnë në akuza ndaj njëri-tjetrit Bekë Berisha dhe Mefail Bajqinovci

Posted by Insajderi on Thursday, 26 March 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë