Loading…

Eskalon Françeska Jaçe, bombastike nga plazhi

  • 14/06/2019 | 12:32

Eskalon Françeska Jaçe, bombastike nga plazhi

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe nuk resht së provokuari. Ajo ka postuar së fundmi në “Instagram” një foto ku shihet me bikini, ulur në shezlong, duke shijuar diellin, transmeton Gazeta Metro.


E teksa e tërë vëmendja tërhiqet nga format e saj bombastike, e vetëdijshme për këtë fakt, Françeska shkruan: “Fruta apo…?”

a e cila ka kërkuar ndihmën e shoqatës “Në dobi të gruas shqiptare” pasi është dëbuar nga Anglia 4 vite më parë, por 2 fëmijët i janë marrë dhe janë mbajtur atje forcërisht.

E pafuqishme për të kërkuar të drejtat e saj si nënë dhe në pamundësi për të shkuar në Angli ajo ka kërkuar ndihmë. Nertila Haxhia ka marrë përsipër ndjekjen e çështjes së saj, në studion e “Fol me psikologen” ajo jep lajmin e mirë për Blerinën dhe rrugët që do të ndiqen që ajo të takojë më në fund fëmijët e saj/BalkanWeb.

View this post on Instagram

Fruits or …? 🍾

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë