Loading…

Eskalon gjendja në Big Brother: Ndihma e shpetë i vjen në ndihmë njërit nga banorët

  • 30/10/2021 | 20:53

Eskalon gjendja në Big Brother: Ndihma e shpetë i vjen në ndihmë njërit nga banorët

Situata brenda shtëpisë është e tensionuar që nga momenti kur filloi debati në mes Donaldit dhe Ilirit.


Aktorja nga Tropoja, Arjola Demiri kërkoi nga dyshja që të ulin tonet e zërit pasi që nuk ndihej mirë, por që ata nuk e dëgjuan dhe gjendja e saj u përkeqësua.

Arjola u largua nga pjesa e banorëve në gjendje jo të mirë, e që u desh të intervenonin mjekët për të kontrolluar gjendjen e saj.

Kjo nuk është hera e parë që kërkohen mjekët brenda shtëpisë, kujtojmë se edhe javën e shkuar pas natës së spektaklit gjendja shëndetësore e këngëtares Fifi u përkeqësua dhe intervenuan mjekët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë