Loading…

Eskalon i dashuri i Dafina Zeqirit, e kafshon në të pasme

  • 12/06/2021 | 12:32

Eskalon i dashuri i Dafina Zeqirit, e kafshon në të pasme

Këngëtarja, Dafina Zeqiri, është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga përditshmëria e saj.


Ajo është duke i kaluar pushimet në bregdetin turk së bashku me partnerin e saj, me të cilin vazhdimisht publikon fotografi.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video, ku shihet i dashuri i saj, Dj Geek, teksa e kafshon në prapanicë.

Më poshtë keni videon.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë