Loading…

Eskalon kandidati për kryetar komune në Kroaci: Tregon tatuazhin në organin gjenital

  • 04/05/2021 | 11:55

Eskalon kandidati për kryetar komune në Kroaci: Tregon tatuazhin në organin gjenital

Kandidati për kryetar të Rijekës, Antun Antunoviq, u shfaq në emisionin “Momenti i së Vërtetës”, ku pranoi se e tradhtoi gruan e tij disa herë dhe brenda një dite ai rrezikoi më shumë se 100 mijë kuna (13 mijë e 257 euro).


Ai e quan penisin e tij një ‘elefant’ pasi ka një tatuazh në pjesën e poshtme të barkut që lidhet me organin gjenital e i cili bën të duket si një ‘trung’.

Ai është i njohur për njerëzit e Rijekës si Lino, dhe quhet Antun Antunoviq dhe dëshiron të jetë kryetari i komunës së Rijekës. Ai zbuloi se po rrihte “elefantin” e tij në 2009 në shfaqjen “Momenti i së Vërtetës”.

Ai gjithashtu pranoi se mund të ndodhë që një “elefant” të mos mund të rritet nga një bagazh. Ai nuk u ndal, kështu që ai u mburr se si ka marrë pjesë në grupe me deri në pesë persona dhe se ai dikur sulmoi mikun e tij 60-vjeçar.

“Ai ka prapanicën më të mirë në botë”, tha Antun në atë kohë.

Atëherë u mësua gjithashtu se, për të bërë përshtypje tek miqtë e tij, ai mund të gëlltiste briskat e rrojës para kompanisë dhe si ai tradhtoi vazhdimisht një grua me të cilën ishte martuar për 33 vjet.

Ai shpesh “rrinte” me dashnoret e tij, disa prej të cilave urinonin mbi të, në një krevat dopio, të cilin më pas do ta zëvendësonte me një të ri për respekt të gruas së tij.

Ai kurrë, thoshte në atë kohë, nuk e harroi përvjetorin e martesës, por i ndodhte që i bënte gruas së tij një dhuratë romantike që ai në fakt e kishte blerë për të dashurin e tij. Për 50,000 kuna (rreth 6 mijë e 500 euro) në shfaqje, ai pranoi që të paktën një herë të dëshironte që gruaja e tij të vdiste dhe që ai të martohej me dashnoren e tij.

Gruaja e tij e fali për mosbesimin e tij. Si një person i pasionuar pas bixhozit, ai thotë se luajti më shumë se me 100,000 kuna në një ditë.

Sot, ai thotë se nuk ka turp të marrë pjesë në “Momenti i së Vërtetës”.

“Nuk më intereson aspak e kaluara, të gjithë dinë gjithçka, dhe nuk ka kuptim të kthehem tek ajo. Të gjithë bëjnë gabime, por unë nuk e konsideroj gabim konkurrencën time. Njerëzit e Rijekës më njohin, në fakt, unë e konsideroj atë garë një përvojë pozitive”, thotë Antunoviq.

Ai u prezantua para bashkëqytetarëve të tij si një kandidat i pavarur për herë të parë me 22 prill, në rrjetet sociale, duke theksuar se ai kandidoi për shkak të dashurisë së tij për qytetin në të cilin u rrit.

“Kam dy vajza dhe një mbesë, të cilave u uroj jetë më të mirë në një Rijeka më të mirë”, tha ai, shkruan republika.rs.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë