Loading…

Eskalon Morena Taraku, shanë publikisht: Ty k**v motre

  • 22/05/2020 | 16:02

Eskalon Morena Taraku, shanë publikisht: Ty k**v motre

Këngëtarja e njohur  shqiptare,  Morena Taraku është një ndër personazhet  më  të përfolur në showbizzin shqiptar.


Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan  herë pas here  momente të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi në një postim në Instastory këngëtarja ka shpërthyer keq ndaj faqeve të rreme në Instagram.

Nga fotoja që këngëtarja ka  publikuar shihet që dikush me një  faqe të rreme i ka shkruar këngëtares, ku sipas kësaj të  fundit pas kësaj  llogarie Instagrami fshihet një vajzë.

Mbi foton e bisedës me të Morena ka shkruar:

Ty k*rv motre që sa herë ke  fol me mu. Domethënë asnjëherë… Turp që merreni me programe të rreme, po kaq e keni jetën… kaq dini e kaq keni pa.

Mesa duket  komentuesja ka kritikuar këngëtaren me mesazhe, duke bërë që ajo të reagojë kështu për njerëz të tillë që fshihen pas faqeve të rreme.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë