Loading…

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

  • 31/05/2023 | 10:26

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Bledi Mane dhe Nita Latifi kanë pasur një raport të shkëlqyer me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 2.


Mirëpo pas mbarimit të kësaj eksperience, dy ish-banorët duket se i kanë prishur marrëdhëniet, pasi kanë parë nga jashtë rrjedhojën e gjërave brenda shtëpisë.

Të ftuar së fundmi në emisionin “E diell”, dyshja kanë pasur një debat tejet të ashpër me njëri-tjetrin.

Madje në një moment, Bledi ka eskaluar duke përdorur edhe fjalë banale në drejtim të Nitës, ndërkohë që moderatorët e programit janë munduar ta qetësojnë dhe t’i kërkojnë të bëjë kujdes me fjalorin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë