Loading…

Eskalon situata mes Arjolës dhe Palomës, konkurrentet fillojnë me të bërtitura

  • 19/10/2021 | 23:08

Eskalon situata mes Arjolës dhe Palomës, konkurrentet fillojnë me të bërtitura

Paloma dhe Arditi kanë sqaruan diskutimin për seksualitetin e Arditit.

Paloma dhe Arditi po sqaronin diskutimin e tyre pasi gazetarja e njohur shqiptare e pyeti Arditin sot se a është “gay” ai.

Sipas banorëve Paloma po ndryshonte fjalët e saja dhe ajo po bënte një lojë të ‘pistë’ dhe po e përdorte seksualitetin e Arditit për të marrë vëmendje të publikut.

Arjola iu bashkangjit debatit derisa Paloma tha se ajo nuk do ta ofendonte Arditin në asnjë mënyrë pasi ajo kishte familje vetë dhe kjo ishte arsyeja që bëri Arjolën të ‘shpërthente’ në të bërtitura duke i thënë se ishte pikërisht kjo arsyeja se përse Paloma nuk do të duhej të bënte atë pyetje.

Arjola iu drejtua Palomës duke i thënë se a e mendon ajo se si ndihet familja e saj me sjelljet e Palomës kundrejt Arditit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë