Loading…

Eskalon situata: Monika kërkon ta puth Donaldin në buzë

  • 27/01/2022 | 12:17

Eskalon situata: Monika kërkon ta puth Donaldin në buzë

“Vëllai i Madh” u ka bërë një lojë mjaft të bukur banorëve, të cilët duket se po argëtohen paksa edhe pse nga kjo lojë janë duke marrë dënime.


Banorët do të duhet të jenë vigjilentë pasi një gong do të duket papritur nëpër shtëpi. Ata do të jenë në garë për ta fikur këtë pulsant sa më shpejt.

I pari që ia del të prekë këtë buton do të ketë të drejtën të japë një dënim. “Vëllai i Madh” i udhëzoi banorët paraprakisht me 16 lloje të ndryshme dënimesh.

Një prej dënimeve ishte që dikur të thoshte “Po” për çdo kërkesë të banorëve. Këtë dënim e mori Donaldi nga Einxhel, e kërkesat e banorëve ndaj tij kanë qenë të ndryshme.

Në një moment Monika i ka kërkuar aktorit të humorit se dëshiron ta puthë, e ai pranoi. Më pas ajo shton se do që ta puthë në buzë.

Pjesë nga biseda:

Monika: Unë dua të të puth

Donald: Si të më puthësh?

Monika: Të të puth more

Donald: Po, okej mirë

Monika: E pra tani përgatitu për puthjen time. Po do të puth në buzë

Donald: Në buzë ë? Uau Monika ç’pate?

Arjola: Ishe mirë deri tani.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë