Loading…

Eskalon situata në mes VV’së dhe LDK’së në Podujevë, asamblisti e lagë me ujë Drejtorin e arsimit

  • 20/05/2022 | 11:36

Eskalon situata në mes VV’së dhe LDK’së në Podujevë, asamblisti e lagë me ujë Drejtorin e arsimit

Një eskalim i debatit mes pozitës dhe opozitës ka ndodhur para pak minutash në Kuvendin Komunal të Podujevës.


Derisa po debatonin për situatën në sektorin e arsimit në këtë komunë, asamblisti i LDK-së, Ekrem Rrahmani, ka humbur durimin, duke u ngritur në këmbë dhe ka lagur me ujë drejtorin e Arsimit në Podujevë, Avni Fetahu.

Kjo situatë ka bërë që të ndërpritet mbledhja e Kuvendit Komunal.

Metro do ju mbajë të informuar lidhur me këtë situatë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë