Loading…

Eskalon situata: Qytetarët tentojnë të sulmojnë deputetin shqiptar

  • 19/08/2019 | 14:15

Eskalon situata: Qytetarët tentojnë të sulmojnë deputetin shqiptar

Një grup mbështetësish të Partisë Demoratike, kanë tentuar të sulmojnë deputetin Tom Doshi, jashtë ambienteve të Bibliotekës së Universitetit “Luigj Gurakuqi” në Shkodër, pas përfundimit të mbledhjes për konstituimin e Këshillit të ri Bashkiak.

Doshi është ndjekur me brohorima nga turma e protestuesve përgjatë rrugës, ndërkohë që efektivë të shumtë të Policisë ishin në lëvizje për të mbrojtur deputetin.

“Sot mora pjesë në mbledhjen e këshillit bashkiak si aleat i PS”- ka thënë Doshi, duke shtuar se ata që nuk morën pjesë në zgjedhje nuk kanë të drejtë të protestojnë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë