Loading…

Eskalon suharekasi: I shan me nënë policët, arrestohet

  • 27/05/2022 | 23:31

Eskalon suharekasi: I shan me nënë policët, arrestohet

Policia në Suharekë gjatë shqiptimit të një tikete një kundërvajtësi në trafik, në shenjë pakënaqësie me vendimet e zyrtareve policor, ka filluar që t’i fyen dhe i kanos zyrtaret policor me fjalët.


Zyrtarët policorë e kanë shoqëruar në stacion policor në Suharekë të dyshuari A.Z i datëlindjes 2002, për sjelljet e tij të pahijshme. Mirëpo i dyshuari me të njëjtat sjellje ka vepruar edhe në stacionin policor, duke i goditur zyrtarët policor, e duke tentuar të ikë nga stacioni policor.

”Kam me ua q…. nenën ,kam me ju vra po sa te dilni ne qytet”, u ka thënë suharekasi zyrtarëve policor.

Njoftimi i plotë i policisë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë