Loading…

Etiketoi Unikkatilin në një konkurs për kuzhinier, TBA i reagojnë Feros, publikojnë foto kur ishte kamarier

  • 04/11/2021 | 10:40

Etiketoi Unikkatilin në një konkurs për kuzhinier, TBA i reagojnë Feros, publikojnë foto kur ishte kamarier

Reperi shqiptar, Fero, përsëri ka marrë vëmendjen e medieve rozë.

Ai ka etiketuar Unikkatilin në një konkurs për kuzhiner dhe kjo bëri që të reagoj edhe labeli i tij, shkruan GazetaBlic.

TBA u tallën me reperin shqiptar, duke publikuar një foto të Feros kur ishte kamarier.

Kjo foto padyshim se u bë virale dhe u komentua mjaft shumë nga ndjekësit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë