Loading…

Euro 2023: Kosova U21 përballë Andorras, formacionet zyrtare

  • 08/06/2021 | 19:40

Euro 2023: Kosova U21 përballë Andorras, formacionet zyrtare

Kampanja kualifikuese për në Kampionatin Evropian Euro 2023 për Kosovësn U21 fillon me Andorran U21.


Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë me fillim nga ora 20:00:

Ky është formacioni zyrtarë i Kosovës:

This is #Kosova‘s U21 starting XI to take on Andorra in the opening match of our Euro U21 Qualifiers.

Forca Djema | #KOSAND | 🇽🇰🇦🇩 pic.twitter.com/vnVuGaB1E4

— Kosovan Football 🇽🇰 | 😷 (@kosovanfooty_EN) June 8, 2021

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë