Loading…

“Eurovision” publikon fotot e Anxhela Peristerit me veshje kombëtare

  • 26/02/2021 | 12:28

“Eurovision” publikon fotot e Anxhela Peristerit me veshje kombëtare

Këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri do na përfaqësoj ketë vit ne Eurovision. Kenga mban titullin “Karma” e cila mban tekstin e Olti Curri dhe është ne kompozim te Kledi Bahitit.

Teksa po behet gati për Eurovision, këngëtarja ka realizuar disa fotografi me veshje tradicionale e gjitha kjo për te prezantuar sa me mire kulturën shqiptare.

Fotot e saj janë publikuar edhe ne faqen zyrtare te Eurovision, “Shikoni këto fotografi mahnitëse të Anxhela Peristerit, ndërsa ajo u bën dedikime shqiptarëve në të gjithë botën”, shkruhet krahas këtyre fotove të postuara në faqen zyrtare të “Eurovision”-it.

Ajo ka marre komplimente te shumta për paraqitjen e saj, ndërsa ne na mbetet ti urojme sukses ne ketë rrugëtim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë