Loading…

Exit Poll i Klan Kosova, paralajmëron rezultate shokuese

  • 11/06/2017 | 19:06

Exit Poll i Klan Kosova, paralajmëron rezultate shokuese

Drejtori i Klan Kosova, Baton Haxhiu, ka paralajmëruar se rezultatet e zgjedhjeve të sotme, pritet të jenë shokuese.


Ai në studion e televizionit Klan Kosova, ka paralajmëruar se pas pak do të publikohet Exit Poll i porositur nga ky televizion, dhe ky rezultat sipas tij, e ndryshon renditjen e partive, bazuar nga rezultatet e zgjedhjeve të kaluara, transmeton gazetametro.net.

Haxhiu ka thënë rezultati i nxjerrë nga ky sondazh i bërë sot me votuesit, do të bëjë që të mos jetë e lehtë bërja e qeverisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë