Loading…

Fabrizio Romano sjell të rejat e fundit mbi transferimet e Liverpoolit

  • 12/01/2021 | 23:55

Fabrizio Romano sjell të rejat e fundit mbi transferimet e Liverpoolit

Gazetari i famshëm i merkatos, Fabrizio Romano, thotë se Liverpooli nuk duket të jenë të gatshëm të shpenzojnë një shumë të madhe parash për të transferuar një mbrojtës në këtë afat kalimtar.


The Reds kanë pasur probleme të mëdha me lëndime të lojtarëve, sidomos atyre në fazen defanzive, të cilat kanë ndikuar edhe në rezultatet negtive të tyre.

Me lëndimin e Joel Matip, Van Dijk dhe Gomez, i vetmi që ka mbetur prapa në mbrojtje me një eksperiencë është vetëm Fabinho, përcjell lajmi.net.

Mirëpo, prapë se prapë menaxheri Jurgen Klopp së fundmi ka theksuar se klubi nuk e kanë të mundshme transferimin e ndonjë lojtari në janar, raporton edhe italiani.

“Ata po shikojnë për mundësitë. Nëse diçka ndodh, ata janë të gatshëm që të nënshkruajnë me një lojtarë. Por, për ta bërë këtë drejtuesit e LFC nuk dëshirojnë të shpenzojnë shumë (60 deri 70 milionë)”, tha ai.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë