Loading…
Facebook do të lejojë fshirjen e mesazheve
  • 05/02/2019 | 16:51

Facebook do të lejojë fshirjen e mesazheve

Facebook më në fund do të bëjë opsionin e fshirjës se mesazheve pasi t’i keni dërguar, transmeton Gazeta Metro.

Përdoruesit do të jenë në gjendje të fshijnë mesazhet pasi t’i kenë dërguar vetëm duke klikuar delete.

Por kjo do të jetë e mundur vetëm pas dhjetë minutash që e keni dërguar mesazhin. Pas dhjetë minutash nëse nuk e fshini do të mbetet përgjithmonë, sa do që të mund të jetë aksidental.

Kompania ka një kohë që është duke e testuar, dhe përdoruesit ka një kohë që janë duke e kërkuar.

Whatsapp, Viber, Instagram dhe të tjerat ka kohë që e kanë këtë opsion./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë