Loading…

Facebook, Instagram dhe Whatsaap bien nga sistemi

  • 14/04/2019 | 13:23

Facebook, Instagram dhe Whatsaap bien nga sistemi

Facebook, Instagram dhe Whatsaap ka rënë nga sistemi, sipas qindra njerëzve që janë duke raportuar transmeton Gazeta Metro.


Përdoruesit e rrjetit social gjithashtu janë duke raportuar edhe për probleme në Instagram, i cili është nën pronësi të Facebook.

Njerëzit janë duke përdorur Twitterin për të raportuar problemet që ata po kanë, raporton Independent.

Facebook, Instagram, Messenger e Whatsaap janë duke pasur probleme qe disa orë.

Facebook ka lëshuar një deklaratë, ku thonë “në disa shërbime tona jemi duke pasur probleme, ne jemi duke punuar për rregulluar ato”.

“Ne jemi duke pasur probleme të cilat janë duke bërë që kërkesat e API-së të zgjasin apo të dështojnë komplet”.

“Ne jemi duke hetuar problemin dhe duke punuar për një gjetur një zgjidhje”, kanë shkruar ata.

Facebook ka përdorur rrjetin konkurrues, Twitter për të komunikuar me klientët e saj./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë