Loading…
Facebook në rrezik, evropianët po e braktisin atë
  • 01/11/2018 | 12:16

Facebook në rrezik, evropianët po e braktisin atë

Facebook ka vazhduar të pësojë rënië në popullaritetin e tij.


Rrjeti gjigand social i Facebook ka vazhduar të pësojë rënie në popullaritetin e tij, kjo pasi ka humbur 1 milion përdorues në muajin e fundit, transmeton gazetametro.net

Ndërsa, para katër muajve kishte humbur një milion anëtarë të tjerë.

Kjo braktisje e Facebook nga ana e përdoruesve ka të bëjë edhe me skandalin e të dhënave të para disa muajve.

Megjithatë, Facebook vazhdon të ketë rritje në nivel globel, edhe pse kjo rritje është dukshëm më e ngadalshme. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë