Loading…
Facebook po punon në zgjidhjen e problemit pas rënies nga sistemi
  • 13/03/2019 | 21:09

Facebook po punon në zgjidhjen e problemit pas rënies nga sistemi

Facebook është duke punuar në zgjidhjen e problemit me të cilin përdoruesit e këtij rrjeti social nuk kanë mundësi të qasjes në llogaritë e tyre.


Përmes një deklarate në Twitter të lëshuar nga ekzekutivi i kësaj kompanie, thuhet se janë të fokusuar në gjetjen e një zgjidhje duke konfirmuar se kjo nuk ka të bëjë asgjë me ndonjë sulm ndaj Facebook.

”Ne jemi të fokusuar në punën për të zgjidhur problemin sa më parë që të jetë e mundur, por mund të konfirmojmë që çështja nuk lidhet me një sulm DDoS”, theksohet në llogarinë zyrtare të Facebook.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë