Loading…

Fadil Berisha ngacmohet nga aktorja e njohur, thotë se e puthi

  • 07/10/2021 | 19:26

Fadil Berisha ngacmohet nga aktorja e njohur, thotë se e puthi

Fotografi shqiptar, Fadil Berisha ka rrëfyer disa prej eksperiencave me personat më të famshëm në botë në ‘E Diell’.


Ai theksoi se kur takohesh me të famshmit duhet të jesh i sigurt dhe vetëbesim dhe nuk duhet të shfaqësh nervozizëm.

Fotografi tregoi eksperiencën e punës me aktoren e famshme Sharon Stone.

“E kanë edhe pjesën që nuk duhet me i pas frikë, duhet me qenë i sigurt me veten. Kur erdhi i thash që të fotografoja pjesën e famshme të atij filmit. Në fillim tha jo se s’jam më ashtu, por pranoi në fund. Kur mbaroi më puthi në të dyja faqet”, tha Berisha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë