Loading…

Fajde në Obiliq: I mori 3 mijë euro për t’i kthyer mbi 6 mijë

  • 05/11/2021 | 09:49

Fajde në Obiliq: I mori 3 mijë euro për t’i kthyer mbi 6 mijë

Një rast i fajdes është raportuar dje në Obiliq.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është kanosur nga një i dyshuar mashkull kosovar, nga i cili ka marrë para borxh 3, 000 euro për t’i kthyer 6,000 euro.

Por shuma ka ardhur duke u rritur dhe i dyshuari e ka kanosur duke i kërkuar paratë.

Lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari, dhe pastaj me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë