Loading…

‘Fajin sallata politike Berisha-Meta’: Socialisti fitoi thellë, reagon PD e Kukësit

  • 25/09/2023 | 17:10

‘Fajin sallata politike Berisha-Meta’: Socialisti fitoi thellë, reagon PD e Kukësit

Kreu i Partisë Demokratike në Kukës Arif Rexhmati ka reaguar në lidhje me fitoren e kandidatit të Partisë Socialiste, Albert Halilaj, në zgjedhjet e pjesshme lokale në Kukës.


Në reagimin e tij Rexhmati, sulmon koalicionin e “Bashkë Fitojmë” dhe thotë se në Kukës nuk fituan socialistët por humbi Sali Berisha dhe Ilir Meta.

“Në Kukës nuk fitoi PS, humbi Berisha dhe Meta për herë te dytë ! Kukësi, bastion i së djathtës, i persekucionit  komunist dhe jo vetëm, u la ne dorë të së majtës prej pseudo “të djathtëve” dhe nuk u fitua nga e majta.”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë