Loading…

Familja Hyseni tregon kur do të bëhet varrimi i djalit të saj

  • 28/05/2022 | 21:23

Familja Hyseni tregon kur do të bëhet varrimi i djalit të saj

Varrimi i të vrarit sot në Ferizaj, Gazmend Hyseni, do të bëhet nesër në ora 13:30 te varrezat e qytetit në Ferizaj.


Kështu ka njoftuar një familjare e të ndjerit.

Fitore Hyseni Topalli, ka shpërndarën njoftimin nëpërmjet rrjetit Facebook.

“NJOFTIM: Të Allahut jemi, tek ai do kthehemi. Ju njoftojmë se varrimi i të ndjerit Gazmend Hyseni bëhet nesër në kohen e drekës ë ora 13:30 tek varrezat e qytetit”, ka shkruar ajo.

I ndjeri Hyseni ishte 30 vjeç. Ai vdiq sot si pasojë e plagëve të marra, pasi u qëllua shtatë herë me armë nga një person tjetër në Ferizaj në orët e para të së shtunes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë