Loading…

Fansat ia portretizojnë si ‘dedikim’ Ledrit këngën e fundit të Dafina Zeqirit

  • 04/08/2022 | 20:20

Fansat ia portretizojnë si ‘dedikim’ Ledrit këngën e fundit të Dafina Zeqirit

Para disa ditësh artistja shqiptare, Dafina Zeqiri ka lansuar projektin e ri muzikor.


‘Dhimbje Dhimbje’ u pëlqye mjaft shumë nga publiku, ku përveç pëlqimit kjo këngë u portretizua si “dedikim” ndaj Ledrit.

Në ‘Tik-Tok’ fansat publikuan video të shumta të dyshes ku në sfond dëgjohej projekti i fundit i muzikor I Daffyt.

Këto editime kanë arritur mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e dyshes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë