Loading…
Fansat kërkojnë një superhero homoseksual: Përzgjidhet aktori juaj i preferuar
  • 07/03/2019 | 19:50

Fansat kërkojnë një superhero homoseksual: Përzgjidhet aktori juaj i preferuar

Kompania “Marvel” po kërkon që të krijojë një personazh superhero, i cili është homoseksual. Fansat nuk kanë hezituar që të sugjerojnë emra për rolin, transmeton Gazeta Metro.


Presidenti i “Marvel Studios”, Kevin Feige tregoi vjet se po punojnë për të sjellë një personazh që i përket komunitetit LGBTQ dhe tani kanë hapur audicionet.

Thuhet se aktori që do të marrë rolin do të jetë pjesë e filmit “The Eternals” në vitin 2020. Shumë prej fansave kanë sugjeruar që aktori Chris Evans, i cili interpreton Captain America të vijë si homoseksual. Mbetet ende për t’u parë se kush do të shfaqet në filmin që do të nisë xhirimet në shtator./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë