Loading…

Fansi i komenton Flaka Krelanit se po pozat e saj po duken si të filmave për të rritur: Këngëtarja ka një përgjigje për të

  • 16/07/2019 | 13:26

Fansi i komenton Flaka Krelanit se po pozat e saj po duken si të filmave për të rritur: Këngëtarja ka një përgjigje për të

Flaka Krelani kohën e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale.


Interpretuesja e disa këngëve, ka ndërruar bukur shumë në stilin e saj. Madje është e pamundur të kalojnë pak ditë e që ajo mos të publikojë ndonjë fotografi me elemente provokuese. Këtë detajë dukshëm e kanë vërejtur edhe shumë ndjekës të saj në Instagram.

Madje një fansi të saj, kjo pozë e publikuar së fundmi i ka ngjasuar me filmat porono, fatkeqësisht. E pas kësaj i ka reaguar edhe vet këngëtarja.

Kujtojmë faktin se deri më tani Flaka ka kryer disa operacione kirurgjike.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë