Loading…

Fansja imiton Era Istrefin, ky është reagimi i saj

  • 13/08/2022 | 15:30

Fansja imiton Era Istrefin, ky është reagimi i saj

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është mjaft aktive këtë kohë.


Përveç publikimit të këngëve të reja ajo është aktive edhe në rrjete sociale.

Istrefi së fundmi ka shpërndarë një video në InstaStory ku shihet një fanse duke imituar atë.

“Wow sa mirë me paske imitu. Mendova se isha unë për një sekondë. Do dëshiroja te isha atje”, shkroi ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë