Loading…
Faraoni G publikon këngën ‘Deshu’ |VIDEO
  • 25/06/2018 | 19:40

Faraoni G publikon këngën ‘Deshu’ |VIDEO

Faraoni G është njëri ndër këngëtarët i cili nëpërmjet teksteve të veta ironizon atë që po e përjetojmë në ditët e sotme.


Ai numëron disa këngë, ku në mesin e tyre janë edhe “Hanife”, “Ta Fu”, “Kokrra”, “Jepma Jepma”, “Made In Albania”etj, shkruan gazetametro.net.

Sot ai ka publikuar këngën e re me titull “Deshu”, i cili ironizoi femrat të cilat i janë nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale, tatuazheve etj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë