Loading…

Faruk Statovci reagon pas sulmit nga dy persona të maskuar, tregon për gjendjen shëndetësore të tij

  • 06/02/2023 | 18:16

Faruk Statovci reagon pas sulmit nga dy persona të maskuar, tregon për gjendjen shëndetësore të tij

Analisti dhe trajneri, Faruk Statovci ka reaguar pasi u sulmua mbrëmë fizikisht nga dy persona të maskuar para banesës së tij në Prishtinë, transmeton Gazeta Metro.


Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se gjendja e tij shëndetësore është e mirë përkundër disa lëndimeve të lehta që ka pësuar.

”Miq faleminderit shumë për mbështetjen. Ju tashmë jeni të informuar nga mediat vendore rreth situatës që unë kam përjetuar mbrëmë. Ju informojë të gjithëve se gjendja ime shëndetësorë është e mirë përkundër disa lëndimeve të lehta që kam pësuar. Shpresoj që kjo të jetë ngjarja e fundit jo vetëm për mua. Edhe njëherë faleminderit për mbështetjet dhe mesazhet e shumta,” ka shkruar ai.

Kujtojmë se ende nuk dihen motivet e sulmit ndaj Statovcit, teksa është raportuar se policia e Kosovës është duke e hetuar rastin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë