Loading…

Fat në fatkeqësi: Njeriu i shpëton goditjes nga treni për pak sekonda

  • 08/07/2020 | 12:04

Fat në fatkeqësi: Njeriu i shpëton goditjes nga treni për pak sekonda

Videoja e cila tregon një njeri që gati goditet nga treni, duke i shpëtuar për pak sekonda, do frikësonte çdokënd që e sheh, transmeton Gazeta Metro.


Pamjet e postuara nga Policia Britanike e Transportit tregojnë  për këmbësorin i cili shpëton për pak sekonda nga treni.

Ai fillon të ecë i pashqetësuar, ku pas disa sekonda fillon të shpejtoj ritmin, pasi sheh trenin duke ardhur drejt tij./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë