Loading…

“Fat në fatkeqësi”: Qytetarit nga Kamenica i bie bora në kokë e rrëzon për toke

  • 14/01/2021 | 10:05

“Fat në fatkeqësi”: Qytetarit nga Kamenica i bie bora në kokë e rrëzon për toke

Fadil Ramës, një qytetari nga Kamenica dita nuk i shkoi edhe aq mirë.


Mbi kokën e tij ra një grumbull bore që e rrëzoi përtokë.

Fadili ishte duke ecur në trotuar, kur i ndodhi ky incident, të cilin ai e quajti “pak fat në ‘fatkeqësi’”, meqenëse nuk pësoi ndonjë lëndim trupor.

Fadil Rama u bë i njohur dhe pjesë e mediave ndërkombëtare me bujarinë e tij ndaj një të moshuare serbe të vetmuar, së cilës i doli në ndihmë në fshatin e saj, Vaganesh

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë