Loading…
Fati yt sot, 22 gusht 2018
  • 21/08/2018 | 23:16

Fati yt sot, 22 gusht 2018

Dashi

Pse duhet të punoni kaq shumë, nëse nuk i shijoni frytet e kësaj pune? Mundohuni ta bindni veten tuaj se jeta duhet jetuar dhe shijuar në çdo moment.

Demi

Dita e sotme mund të jetë e qetë për ju. Do të kaloni një kohë të bukur pranë personave të dashur. Një ndryshim në jetën tuaj do ju bënte mirë. Situatë pozitive në çështjet e parave.

Binjakët

Ndoshta në këtë moment po e teproni me seriozitetin tuaj. Eshtë e nevojshme që të buzëqeshni më shumë. Në fund të ditës do të përfundoni duke qeshur me zemër.

Gaforrja

Nuk bëni keq që t’i ktheheni fëmijërisë suaj dhe të kujtoni momentet e bukura të saj.
Kjo do ju nxisë që t’i telefoni disa miqve të së shkuarës për të përjetuar sërish ato çaste.

Luani

Lërini pas konkluzionet që keni nxjerrë në punë dhe përqendrohuni tek vetja juaj. Merrni në konsideratë propozimet që ju bëjnë njerezit, ndoshta do jenë produktive.

Virgjëresha

Erëra të reja do të nisin të fryjnë duke larguar retë e zeza të cilat ju kanë mbuluar kohët e fundit. Cfarë mund të kërkoni me shumë? Do të merrni frymë më lirisht.

Peshorja

Sot për ju mund të jetë një ditë e shndritshme. Cfarë lehtësimi do të jetë pasi të lini pas tensionin e këtyre ditëve. Do të jetë dita e duhur për të diskutuar ngrohtësisht me një mik të vjetër.

Akrepi

Nëse ju ka lindur dëshira për të nisur një kurs profesional apo një shkollë, mos hezitoni ta bëni këtë.
Asnjëherë nuk është keq që të mësoni gjëra të reja në jetë. Edhe në dashuri jeni të favorizuar.

Shigjetari

Diçka është duke lulëzuar brenda jush. Presioni i së kaluarës do të fashitet dhe ju do të ndiheni në formë të shkëlqyer dhe optimiste. Bëni më shumë stërvitje dhe nisni zakone të shëndetshme.

Bricjapi

Duket se shumë njerëz ju kanë mbyllur derën në fytyrë, por çfarë lehtësimi do të jetë kur kjo gjë të mos ndodhë më. Yjet ju favorizojnë dhe shumë probleme mund të zgjidhen.

Ujori

Do të shijoni xhentilesën dhe mirësjelljen e një personi në jetën tuaj. Do të jeni me bashkëbisedues sesa zakonisht. Keni intuitë të fortë ndaj dëgjojeni me vëmendje.

Peshqit

Ditët e kaluara kanë qenë pak të rrëmujshme për ju dhe sot do të habiteni me kthjelltësinë që do t’ju karakterizojë. Përfitoni nga kjo situatë pozitive pa u menduar gjatë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë