Loading…

Fatmir Spahiu: Me pas lukthi jem gojë, sot isha në Hagë

  • 25/08/2019 | 17:48

Fatmir Spahiu: Me pas lukthi jem gojë, sot isha në Hagë

Aktori i njohur kosovar Fatmir Spahiu, ka bërë një postim interesant sot në Facebook’un e tij person, transmeton Gazeta Metro.

Spahiu i cili njihet për sensin e tij të humorit që shpesh herë e shpreh edhe me anë të postimeve nëpër rrjetet sociale, së fundmi ka bërë shaka me peshën e tij.

“Me pas lukthi jem gojë, sot isha në Hagë!”, ka shkruar Spahiu.

Kjo ka qenë nga shakatë e radhës së aktorit të njohur i cili vazhdimisht e mbanë në të qeshura publikun veçanërisht fansave që e ndjekin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë