Loading…

Fejohet ish-e dashura e Don Xhonit, Ariana Lirey?

  • 29/10/2022 | 08:19

Fejohet ish-e dashura e Don Xhonit, Ariana Lirey?

Modelja ruse, Ariana Lirey, ka zënë tanimë një vend të veçantë në showbizin shqiptar e faqet rozë.


Kjo pasi për një vit ka qenë në një romancë dashurie me reperin nga Drenica, Don Xhon.

Lidhja e tyre mbaroi këtë vit, gjersa dyshja siç u pa nuk janë ndarë në një mënyrë të mirë.

Ylli nga Rusia zbuloi disa detaje përmes rrjeteve sociale, e duke treguar edhe për arsyet që erdhën deri tek ndarja e tyre.

Megjithatë, e njëjta duket se i ka dhënë fund beqarisë në bazë të një imazhi që ka shpërndarë së fundmi me ndjekësit në InstaStory.

Ajo ka publikuar dorën e saj me të një mashkulli, ku shihen duke prezantuar unazat e fejesës.

“Okej. Tani ka mbaruar”, tha ajo.

Sidoqoftë, pritet të shihet në vazhdim nëse kjo gjë është e vërtetë apo thjesht një moment për të marrë vëmendje nga modelja e njohur.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë