Loading…

Fejohet Miran Ramadani, kjo është vajza që i ka marrë zemrën

  • 18/08/2022 | 13:15

Fejohet Miran Ramadani, kjo është vajza që i ka marrë zemrën

Ylli i rrjeteve sociale, komediani Miran Ramadani është fejuar!


Pas një lidhjeje mjaft të gjatë (të cilën e ka mbajtur goxha mirë sekret), ai i ka dhënë fund (edhe zyrtarisht) beqarisë ditën e djeshme.

Kjo metodë shtëpiake do të vrasë prostatitis në vetëm 3 ditë

Me këtë rast të veçantë, ai për herë të parë na ka njoftuar edhe me partneren e tij, Editën.

I urojmë Miranit çdo të mirë.

Mesa duket tashmë e tutje, pos për videot komike dhe momentet simpatike me gjyshen e tij kaq të pëlqyer, vend në rrjete do ketë edhe për të fejuarën e tij, përkundër se pjesën private, me shumë gjasë ai do të vazhdojë ta mbajë gjithmonë më larg syrit të publikut dhe ekspozimit në rrjete sociale. /Prive.al

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë