Loading…
Fejohet ‘motra’ e Granit e Taulant Xhakës
  • 09/07/2018 | 19:37

Fejohet ‘motra’ e Granit e Taulant Xhakës

Agnesa Xhaka është vajza e axhës e Granit e Taulant Xhakës.


Ajo sot i dha fund beqarisë së saj duke e kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Edhe Granit Xhaka duket se e ka shumë të dashur Agnesën, vajzën e tij të axhës, për të cilën ka shkruar “urime fejesa motër”.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë