Loading…
Fejohet Rozana Radi, i dashuri i propozon në ishullin Capri
  • 19/08/2018 | 22:10

Fejohet Rozana Radi, i dashuri i propozon në ishullin Capri

Rozana Radi është një ndër artistet më të mira shqiptare, ndërsa shumë herë përveç punës së saj është folur edhe për jetën private, trasmeton gazetametro.net


Derisa këngëtarja ishte shumë e rezervuar për lidhjen e saj, ajo në një njoftim në Instagram ka lënë të kuptohet se është fejuar.

Rozana shihet në ishullin Capri, ndërsa në foto ka lënë një mbishkrim mjaftë dyshues.

“Dashuria mjafton për të qenë e lumtur,” ka shkruar ajo në foto, ku ka vendosur edhe një unazë.

Kujtojmë se këngëtarja më herët ka qenë në lidhje me reperin nga Kosova, Mc Kresha. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë