Loading…

Fëmija luante me top në lagje kur vetura e goditi

  • 08/06/2017 | 22:26

Fëmija luante me top në lagje kur vetura e goditi

Një fëmijë është aksidentuar në orët e mbrëmjes në lagjen “Mati 1” në rrugën “Enver Maloku” në Prishtinë.


Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Metro, zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

‘Me datën 08.06.2017 rreth orës 20;55 minuta në rrugën C ne Prishtinë ka ndodhur aksident komunikacioni rrugor me lëndime ku janë të përfshirë një automjet dhe një këmbësor (fëmij). Këmbësori ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar Në QKUK në Prishtinë për tretman mjekësor’, tha Ahmeti.

Ndërsa, sipas dëshmitarëve ngjarja ndodhi kur 6 vjeçari kishte dal në rrugën ku qarkullonin automjetet për ta marrë topin i cili i kishte rënë aty./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë