Loading…

Fëmijët e VIP’ve që duken pothuajse identik sikur prindërit e tyre

  • 18/10/2020 | 15:36

Fëmijët e VIP’ve që duken pothuajse identik sikur prindërit e tyre

Nuk ndodhë shpesh që fëmija të ngjaj shumë nga dukja, disa “yjeve” fëmijët e tyre ua kanë “këputur kokën”, janë pothuajse identik si prinderit e tyre, më poshtë i kemi sjell disa raste trnasmeton Gazeta Metro.


O’SHEA JACKSON JR. & ICE CUBE

Ai është këngëtar i njohur amerikan i cili është një nga artistët themelues të rap gangsta. Në fakt, ai ishte përgjegjës për shkrimin e teksteve të diskutueshme si dhe ngritjen e kufijve të imazheve vizuale në  shume video. Ai ka katër fëmijë me gruan e tij Kimberly Woodruff. Fëmmija më i madhi i Ice Cube, O’Shea Jackson Jr i ngjan shumë babait të tij. Fama e babait të tij e shoqëruar me talentin e tij e lejuan atë të ndiqte një karrierë në muzikë dhe aktrim.

JIM CARREY DHE JANE CARREY

Jeta personale e Jim Carrey mund të ketë qenë një rrëmujë, por ylli komik ka qenë një baba i madh për fëmijën e tij të vetëm. Jane Carrey lindi në 1987 pas romancës së xhirimit me Melissa Womer, një kameriere dhe aktore. Gjatë gjithë fëmijërisë së saj, Jane, e cila ka buzëqeshjen e babait të saj, pa mjaft ngritje dhe ngritje.

MEL GIBSON DHE MILO GIBSON

Mel është babai i Milo, fëmija i tij nga ish-gruaja e tij Robyn Moore. Milo është me fat që ka trashëguar pamjen e bukur të babait të tij dhe pasi ka zgjedhur aktrimin si karrierën e tij, ne shpresojmë që puna e tij e madhe të paguajë dhe ai mund të përputhet me talentin e babait të tij, po aq sa tiparet e tij.

SURI CRUISE DHE KATIE HOLMES

Të kesh një fëmijëri normale për Suri është mjaft e vështirë duke pasur parasysh faktin se ajo është vajza e Tom dhe Katie. Megjithëse çifti ishte divorcuar, të dy siguruan që zana e vogël të mos shihej në sytë e publikut për një kohë të konsiderueshme dhe të ekspozohej ndaj botës së paparacëve.

CHARLIE SHEEN DHE MARTIN SHEEN

Martin Sheen ka punuar ngushtë me Hollywood-in dhe teatrot ai madje nuk e mbaroi arsimin e tij kolegj, aq i etur ishte që të merrej me aktrim. Epo ishte vendim i mirë, edhe djali i tij Charlie është gjithashtu jashtëzakonisht i famshëm. Dhe megjithëse jeta e tij personale bën më shumë lajme sesa puna e tij, ne ende e adhurojmë Charlie Sheen i cili nuk është thjesht një dublikatë i babait të tij, por edhe një aktor i shkëlqyer.

MAXWELL DREW JOHNSON & JESSICA SIMPSON

Këngëtarja, aktorja dhe stilistja Jessica Simpson e filloi karrierën si adoleshente. Maxwell është fëmija i saj i parë dhe ka lindur në vitin 2012. Jessica shpesh poston fotografi të bukura të vajzës së saj në rrjetet sociale. Megjithëse vetëm gjashtë vjeç, Maxwell do të jetë padyshim një divë mode kur të rritet./ gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë