Loading…
Fëmijët nuk e duan barin: Video e cila do t’ju bëj të qeshni me lot |VIDEO
  • 31/05/2018 | 23:29

Fëmijët nuk e duan barin: Video e cila do t’ju bëj të qeshni me lot |VIDEO

Nëse nuk jeni në disponim, kjo video me siguri ajo që do t’ua ndryshoj disponimin menjëherë.


Roli kryesor në këtë video shumë qesharake janë fëmijët, të cilët janë të treguar në situata të ndryshme, transmeton gazetametro.net

Në përgjithësi fëmijët deri sa t’i mbushin 2 vjet nuk e duan barin, këtë edhe mund ta shihni në videon më poshtë.

Aq të shkathët bëhen ata vetëm për t’i ikur kontaktit me barin./gazetametro.net

BABIES vs. GRASS

Grass… not for everyone apparently.Side note: babies have amazing core strength when confronted with an unappealing texture! LOL

Posted by Life of Mom on Thursday, 17 May 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë