Loading…

Femra nën ndikimin e alkoolit sulmon policin në Prishtinë

  • 14/10/2021 | 10:16

Femra nën ndikimin e alkoolit sulmon policin në Prishtinë

Njësia policore ka ndaluar një veturë te rrethi i Çagllavicës në Prishtinë, ku ngasësi i veturës ka qenë në ndikim të alkoolit.

Rasti ka ndodhur dje. Në vendngjarje e dyshuara femër kosovare ka sulmuar njërin nga zyrtarët duke e goditur në dorë, duke ia hedhur telefonin në tokë.

Është tentuar që t’i bëhet alkotesti të dyshuarës, mirëpo e njëjta ka refuzuar.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë