Loading…

Ferit Idrizi përmbyll fushatën: Faleminderit Vushtrri!

  • 12/11/2021 | 22:11

Ferit Idrizi përmbyll fushatën: Faleminderit Vushtrri!

Kandidati për kryetar të Vushtrrisë nga radhët e PDK-së, Ferit Idrizi, ka mbajtur takimin përmbyllës për zgjedhjet e 14 nëntorit.


Në këtë tubim ka marrë pjesë një numër i madh i qytetarëve dhe nënkryetari i PDK-së, Uran Ismaili.

Me këtë rast, Idrizi ka falënderuar vushtrriasit për mbështetjen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë