Loading…

Ferizaj: Arrestohet një person, ushtroi dhunë psiqike ndaj babait dhe familjarëve

  • 05/05/2021 | 10:51

Ferizaj: Arrestohet një person, ushtroi dhunë psiqike ndaj babait dhe familjarëve

Një person është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë psiqike ndaj babait dhe familjarëve të tij, shkruan Gazeta Metro.


I dyshuari ka probleme psiqike dhe u ka bërë vazhdimisht presion familjarëve të tij.

Me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

‘’ Ferizaj, 04.05.2021 – 17:30. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë psiqike ndaj babait të tij mashkull kosovar. I dyshuari ka probleme psiqike dhe në vazhdimësi u bën presion familjarëve tij. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje’’ thuhet në raportin e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë