Loading…

Ferizaj, motra raporton vëllaun e zhdukur në polici, thotë se ka probleme mentale

  • 29/01/2022 | 08:36

Ferizaj, motra raporton vëllaun e zhdukur në polici, thotë se ka probleme mentale

Policia e Kosovës për rajonin e Ferizajt ka njoftuar se një femër kosovare  e ka raportuar vëllaun e saj që është larguar nga shtëpia, shkruan Gazeta Metro.


Viktima mashkull është i sëmur mental dhe pas largimit nga shtëpia nuk dinë për vend ndodhjen e tij.

Rasti është nën hetime.

Këtu keni komunikatën e plotë nga Policia e Kosovës.

“Ferizaj 28.01.2022 – 08:00. Një femër kosovare ka raportuar se vëllai i saj viktima mashkull  kosovar i sëmurë mental, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tij. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në komunikatën e Policisë së Kosovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë