Loading…

Ferizaj: Vetura futet brenda një shtëpie |FOTO

  • 15/11/2016 | 20:31

Ferizaj: Vetura futet brenda një shtëpie |FOTO

Policia ka konfirmuar aksidentin e ndodhur në rrugën “Enver Hadri” në Ferizaj ku janë lënduar dy persona.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi ka thënë për Klan Kosovën se ka ndodhur një aksident mes dy veturave, ku njëra nga to ka goditur murin e një shtëpie.

2

Gashi ka thënë se të lënduarit janë nga dy veturat që janë aksidentuar dhe se janë me lëndime të lehta.

Ai gjithashtu ka shtuar se nga ky aksident janë shkaktuar dëme të vogla materiale dhe se rasti shkon në procedurë të rregullt në Gjykatë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë