Loading…
Ferizajasja në finalen e ‘The Voice Kids Albania’: Anisa ka nevojë për votën tuaj që të merr vendin e parë
  • 19/04/2019 | 21:51

Ferizajasja në finalen e ‘The Voice Kids Albania’: Anisa ka nevojë për votën tuaj që të merr vendin e parë

Anisa Shabani është 14 vjeçe dhe jeton në Ferizaj. Ajo ka 5 vite që këndon dhe ndjek shkollën e muzikës për flaut, transmeton Gazeta Metro.


Ka qenë pjesë e çdo aktiviteti muzikor të organizuar në Kosovë dhe i pëlqen të marrë pjesë dhe në festivale që zhvillohen në rajon.

Së fundmi ajo ka kaluar në finale dhe sonte ajo do të performoj “live” në “The voice kids Albania”.

Ëndrra më e madhe është të përfaqësojë Kosovën në vende të ndryshme të botës. Në Audicionet e Fshehura ajo u shfaq me këngën “I Wanna Dance With Somebody” për të cilën u kthyen Gjokat dhe Arilena.

Anisa ka kënduar shumë të vështira dhe kënga “Suus” të Rona Nishliut, këngë kjo e cila e dërgoi në finale.

Ajo sonte ka nevojë për ndihmën e juaj që të merr vendin e parë  dhe për ta mbështetur atë duhet të votoni në numri 55099 nga Kosova ku duhet të shkruani vetëm “Anisa Sh”./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë