Loading…
Fermeri 70 vjeçar sheh për herë të parë dron, reagimi i tij bëhet hit në internet |PAMJE
  • 08/09/2018 | 09:18

Fermeri 70 vjeçar sheh për herë të parë dron, reagimi i tij bëhet hit në internet |PAMJE

Një fshatar nga zonat malore të Turqisë është “tmerruar” kur ka parë një dron duke fluturuar sipër kokës së tij.


Ai madje bëri reagime sikur donte ta sulmonte.

Pamjet janë publikuar këtë të premte nga mediat turke, sipas të cilave fshatari në moshë pa për herë të parë në jetën e tij një dron.

Pamjet janë bërë virale në internet./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë