Loading…

Fero bën gjestin e pahijshëm në foton pranë Arbenitës

  • 09/08/2020 | 09:02

Fero bën gjestin e pahijshëm në foton pranë Arbenitës

Fero e ka bërë një gjest të pahijshëm krah të dashurës.


Reperi i njohur shqiptar Fero po e shijon lidhjen me modelen Arbenita Ismajli.

Dyshja me ndjekësit në rrjete sociale ndajnë imazhe të ndryshme dhe në bazë të tyre tregoj ë dashurinë që e kanë për njëri-tjetrin.

Reperi është tejet i hapur me fansat andaj i tillë është treguar edhe në imazhin e fundit të cilin e ka publikuar e dashura e tij.

Në foton pranë Arbenitës megjithatë ai e ka bërë një gjest të pahijshëm ku e ka treguar gishtin e mesit.

Fero sa i përket muzikës po arrin shumë suksese dhe nuk e ka ndërmend të ndalet me publikimin e projekteve të reja muzikore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë